نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: راه مواجهه با درخواست غیر منطقی استاد

1877
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

راه مواجهه با درخواست غیر منطقی استاد

اگر دانشجویی استادش ازش چیزی رو می خواد، پروژه ای رو میخواد که توی دانشگاه چیزای لازم برای انجام اون پروژه رو به اون دانشجو درس ندادند، مثلا تا حالا فقط چیزای خیلی ابتدایی برای طراحی ظاهر سایت رو تو یه درس یک واحدی درس دادند و حالا استاد می خواد یه سایت کامل رو با پشت و روش دانشجو بالا بیاره، یا این که تا حالا فقط اصول ابتدایی طراحی رو یاد دادند و حالا استاد می خواد دانشجو طراحی چهره کنه. ضمن این که اون دانشجو نخواد با دانشجو های دیگه ارتباط برقرار کنه برای حل این مشکل. اون دانشجو باید چیکار کنه؟
    پ.ن: من دنبال نصیحت نیستم اگه کسی فقط جواب این سوال رو با شرایط ذکر شده میدونه جواب بده.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : راه مواجهه با درخواست غیر منطقی استاد

سلام. شما راهی ندارید جز یادگیری موارد خواسته شده از منابع دیگر
    مثل سایت ها، یوتیوب و ....
    سی دی اموزشی هم هست که طراحی صفر تا صد سایت را آموزش می دهد.
    متاسفانه برخی اساتید چیزهای اسان را درس می دهند و چیزهای سخت را بدون راهنمایی از دانشجو می خواهند و تنها راه شما یادگیری از منابع بالا است. از طرفی یادگیری این موضوعات برای اینده شغلی شما نیز کار امد است.
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46057
    تشکـر
    34
    تشکر شده 18 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RRR00 نمایش پست ها
    اگر دانشجویی استادش ازش چیزی رو می خواد، پروژه ای رو میخواد که توی دانشگاه چیزای لازم برای انجام اون پروژه رو به اون دانشجو درس ندادند، مثلا تا حالا فقط چیزای خیلی ابتدایی برای طراحی ظاهر سایت رو تو یه درس یک واحدی درس دادند و حالا استاد می خواد یه سایت کامل رو با پشت و روش دانشجو بالا بیاره، یا این که تا حالا فقط اصول ابتدایی طراحی رو یاد دادند و حالا استاد می خواد دانشجو طراحی چهره کنه. ضمن این که اون دانشجو نخواد با دانشجو های دیگه ارتباط برقرار کنه برای حل این مشکل. اون دانشجو باید چیکار کنه؟
    پ.ن: من دنبال نصیحت نیستم اگه کسی فقط جواب این سوال رو با شرایط ذکر شده میدونه جواب بده.
    دانشکده/دانشگاه با مدرسه فرق داره
    شما نباید خودتون با این توجیه ها فریب بدین، دانشگاه باید یاد بگیرید
    البته همین به اصطلاح اساتید خودشون خوب میدونن این کارا فقط خرج میزاره رو دست دانشجو و میدن یکی دیگه انجام بده...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,487 بار در 1,290 پست
    میزان امتیاز
    12

والا کافیه من خودم شخصا یه کلمه به استادم بگم من بلد نیسم!!!
    از زنده بودن خودم منو پشیمون میکنه ... من تمام کارهای پایان نامم از کارهای عملی ، نوشتن مقاله، پیدا کردن ژرنال، فرستادن مقاله و دادن جواب داورا و ... تمام کارهاش برعهده خودمه ...
    مثلا برای حل مشکلم به تمام دانشگاه های دیگه که بتونه بهم در حل مشکلم کمک کنه سر میزدم .. مثلا یه سوال دارویی داشتم به دانشگاه داروسازی میرفتم . یا مثلن یه وسیله ازمایشگاهی میخاسم که تنها بیمارستان ها اون وسیله رو داشتن ... میرفتم بیمارستان و اون وسیله رو گیر میوردم ( البته همراه با نامه استاد) . یا سوالی داشتم و با نویسنده اون مقاله که در تهران بود تماس میگرفتمو و روش کارشو دقیق تر ازش میپرسیدم و...
    ولی خب همین زمینه رو برای قوی تر شدن و اینکه به خودتون متکی باشید فراهم میکنه و حتی سودشو خودم دارم توزندگی شخصیم میبینم ... اینکه هیچ کاری از نظرم دیگه زیاد مشکل و حل نشدنی نمیاد چون بالاخره یه راهی برای حل مشکلم پیدا میکنم
    به نظرم میشه به راحتی تو اینکارا مشارکت نکرد و از زیرش در رفت ولی همین افزایش ارتباطا باعث شناخت بیشتر فرصت های شغلی وپیدا کردن راه های میانبر برای رسیدن به هدفتون میشه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

6. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)